Добро починається з тебе PDF Друк
Написав Administrator
Понеділок, 23 грудня 2013 00:00

17 грудня, напередодні дня Святого Миколая, група учнів ліцею разом з педагогічними працівниками відвідали Головненську школу-інтернат для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Заступник директора з НВР Мохнюк О.П. привітала усіх присутніх з наступаючими новорічними і Різдвяними святами, днем Святого Миколая і передала «смачний подарунок»- пиріжки власного виробництва, які випікали учні ліцею.

Учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму, яку продемонстрували в актовій залі школи. В концерті звучали пісні ансамблю «Перевесло», виступи солістів Шинкарук Оксани(11гр.), Савчук Олени(15 гр.), Коваленко Валентини(13 гр.), дуету у складі Карпенка Володимира(32 гр.), Драган Світлани (23 гр.), гуморески у виконанні Карпенка Костянтина (21 гр.), вірш польською мовою читала Півень Вероніка (13 гр.)

Сподіваємось, що поїздка справила чудові враження на вихованців школи та залишила в серцях учнів ліцею почуття доброти, милосердя, любові до ближнього

Останнє оновлення на Середа, 23 квітня 2014 15:05