Учень року професійно-технічного навчального закладу – 2014 PDF Друк
Написав Administrator
Вівторок, 28 жовтня 2014 00:00

Протягом жовтня-листопада в області проходив обласний конкурс «Учень року професійно-технічного навчального закладу-2014». На розгляд журі було представлено документи 31 претендента в різних номінаціях. Приємно відзначити, що учень нашого ліцею Карпенко Костянтин став переможцем в номінації «Талант профтехосвіти».

13 листопада в м. Луцьк проходило свято вшанування переможців і учасників обласного конкурсу «Учень року професійно-технічного навчального закладу-2014».

Костянтин порадував присутніх своїм виступом, черговий раз довів, що гідний високих нагород.

Усіх учасників і гостей свята привітали начальник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації Валентина Загрева, директор НМЦ ПТО у Волинській області Зоя Парфенюк, директор Волинського державного центру естетичного виховання Оксана Дідик, голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко, заступник голови правління благодійного фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Орест Маховський.

Костянтин, як і усі переможці конкурсу були нагороджені грамотами і цінними подарунками від управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та подарунками від Волинського обласного відділення Дитячого фонду України та значок «Учень року ПТНЗ-2014», стрічку з написом «Учень року ПТНЗ-2014».

Надзвичайно приємно, що серед учнів ліцею є творчо обдаровані, всебічно розвинені талановиті учні. Ми гордимося тобою,Костянтине!!!

Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014 10:31