Свято матері PDF Друк
Написав Андрій
Вівторок, 16 травня 2017 14:39

10 травня класний керівник Хмелюк Неля Володимирівна у групі №12 провела відкриту виховну годину «Ми матір називаємо святою».

Учні дізналися про історію створення Дня матері, про те, як образ матері возвеличено в пісенній та народній творчості.

11 травня  учні 13 групи провели просвітницьку годину «Будь благословенна, мати…». Використовуючи презентацію, розповіли про Свято матері, його історію, виконали пісні та  продекламували вірші про матір.

12 травня учасники вокального ( керівник Залевський А.А.) та драматичного (керівник Зінчук Т.Г)  гуртків представили літературно-музичну  композицію ”Уста материнські шепочуть молитву…„ , присвячену Дню матері.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 травня 2017 14:51