Новостворені центри – шлях до самореалізації молоді PDF Друк
Написав Андрій
П'ятниця, 26 травня 2017 09:15

24 травня є знаковим днем в Любомльському професійному ліцеї. У фойє закладу зібрались учні, викладачі, майстри, працівники  Любомльського районного  центру зайнятості, підприємці району, представники Фонду Ігоря Палиці на відкриття та презентацію молодіжного центру «Діянна»  та Центру розвитку кар'єри.

Троє юних ентузіастів: Дмитро Клекоцюк, Яна Влязло та Наталія Козачук - вирішили створити молодіжний центр, метою якого є організація дозвілля та культурний відпочинок молоді.  Учні розповіли про напрямки своєї роботи: організація майстер-класів за інтересами, виставок моделей одягу, реалізація кондитерської продукції власного виробництва в учнівському кафе «Затишок», проведення позаурочних розважальних заходів, дискотек. Працівниками ліцею був створений проект «Молодіжний клуб «Діянна » - крок до успіху профорієнтаційної роботи» та реалізований за участі Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Представники фонду посприяли у придбанні телевізора, який допоможе  новоствореному молодіжному  центру в реалізації їх ідей, піднесенню іміджу навчального закладу, проведенню профорієнтаційної роботи.

Керівник Любомльського районного  центру зайнятості Юрій Ліпич  представив Центр розвитку кар'єри, який буде діяти в стінах нашого навчального закладу.  Пошук першого робочого місця – це не просте завдання для молодих людей, які завершують навчання. Тож для того, щоб зорієнтувати випускників, дати їм впевненість у завтрашньому дні, у навчальних закладах і створюються такі центри. Учні ліцею можуть ознайомитись із відеороликами, розглянути стенди, де розміщена інформація про професії, що існують на ринку праці, їх опис. Це допоможе випускникам в питанні тимчасового, сезонного та повного працевлаштування. Центр розвитку кар'єри  займається налагодженням контактів із потенційними роботодавцями. Присутні на заході підприємці району  розповіли про вільні вакансії, затребувані професії, робочі місця, умови праці, заробітну плату.

Створення та діяльність молодіжного центру «Діянна» та Центру розвитку кар'єри  допоможе молоді  проявити свою творчість, креативність, підготуватись до дорослого життя,  реалізувати  навики підприємницької діяльності, знайти омріяну роботу, гідно презентувати себе перед роботодавцями, піднімати престиж нашого улюбленого навчального закладу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 травня 2017 09:44