Участь у святі профтехосвіти PDF Друк
Написав Андрій
П'ятниця, 26 травня 2017 00:00

25 травня на Театральному майдані у Луцьку проходило свято професійно-технічної освіти, в якому приймали участь 20 навчальних закладів області.

Учасників заходу привітали організатори та почесні гості: заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації минулих років Михайло Попович, член правління Асоціації кулінарів України, голова Волинського осередку організації, власник ресторації «Добра хата» Микола Наход.

Учні та працівники ліцею підготували спеціально до свята столярні, швейні та кондитерські вироби, які демонстрували під час ярмарки - продажу. Особливим попитом у споживачів користувались лави - трансформери, дитячі ліжка, шезлонги, виготовлені з дерева;   домашні пиріжки з фруктовою начинкою; комплекти постільної білизни, створені руками учнів та майстрів виробничого навчання в майстернях ліцею.

Приємно, що святковий концерт розпочався з виступу вокального дуету у складі учениць 13 групи Коваль Вікторії та Віннічук Ольги, які виконали пісню «Ти мені Україно».

Управління освіти, науки та молоді нагородило подякою та цінним призом педагогічний та учнівський колективи ліцею за підготовку кваліфікованих робітників та активну участь в обласному святі професійно-технічної освіти.

Ліцей нагороджений грамотою  управління освіти, науки та молоді за зайняте ІІІ місце за підсумками роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді.

Щиро сподіваємося, що ліцей й надалі гідно представлятиме свої досягнення на рівні області та України, що сприятиме піднесенню престижу робітничих професій!

Заст.директора з НВР Мохнюк О.П.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 травня 2017 07:18