День знань PDF Друк
Написав Козир О. О.
Середа, 05 вересня 2018 07:02

Першовересень є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань,  досягнення нових успіхів у пізнанні себе і світу.

Традиційно відкрилося свято першого дзвоника звуками Державного Гімну, підняттям прапора та покладанням квітів до меморіальної дошки загиблих в зоні АТО випускників ліцею Олександра Сацюка та Сергія Мокренка.

З вітальними   словами до присутніх звернулися директор ліцею Дутко В.М., класний керівник 12 групи  Пархонюк І.А., майстер 13 групи Романюк Н.І. та президент учнівської республіки Вікторія Коваль,  які  привітали всю ліцейну родину зі святом і побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів.

Прикрасою святкової лінійки стали пісні та вірші,  присвячені початку нового навчального року. А гучний дзвінок покликав усіх на перший урок у 2018-2019 н. р. «Україна – єдина країна», де учні пригадали історичну та культурну спадщину нашої держави, сучасні трагічні події на Сході країни.

Основний зміст першого уроку був спрямований на утвердження єдності України, на виховання почуття гордості за свій народ, за свою країну. Саме завдяки єдності, незламній відданості Батьківщині український народ зможе збудувати незалежну, демократичну державу і жити в мирі.

Свято промайнуло незабутньо, яскраво та урочисто.   З новим навчальним роком!

Останнє оновлення на Середа, 05 вересня 2018 09:37