Тренінг PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Понеділок, 17 вересня 2018 08:09

13 вересня у стінах Любомльського професійного ліцею, практичний психолог Пархонюк І.А, провела адаптаційний тренінг для першокурсників групи № 12.

Метою тренінгу було: пришвидшити адаптаційний період учнів до навчання, сприяти психологічному комфорту перебування в ліцеї. Підвищити мотивацію до навчання та допомогти сформувати оптимальну модель поведінки в учнівському середовищі.

Підчас тренінгу учні відпрацьовували навички рефлексії ( вміння оцінити себе з позиції інших людей ). За допомогою вправ «Хто я?» ,«Острів», »Мій друг» «вправа ДЖЕФА» група вчилася усвідомлювати людські цінності,  шанувати родинні зв’язки та дружні відносини. На завершення була вправа «Мудрі думки», учні в піднесеному настрої обмінялися побажаннями. Віриться що заняття принесе свої плоди, та посприяє створенню міцної, дружньої, толерантної групи.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 вересня 2018 08:18