Секція викладачів основ економіки PDF Друк
Написав Андрій Климович
Вівторок, 24 жовтня 2017 00:00

У практичній частині семінару викладач Любомльського професійного ліцею Мохнюк О.П. презентувала свій досвід роботи з використання технології критичного мислення в навчальній діяльності на уроках основ економіки і провела відкритий урок «Підприємництво».

На початку уроку успішно були здійснені актуалізація знань про підприємництво і мотивація навчальної діяльності. Учні мали випереджувальні завдання  і на уроці гарно

презентували  зібраний матеріал про будівельні компанії Любомльського району: ТОВ «Будівельник», ТОВ «Промінь ЛТД», ТОВ «Профтехмонтаж», ТОВ «Комфортбрук», ТОВ «Профелітбуд». На уроці також був вдало використаний методичний прийом «Шість капелюхів», за допомогою якого учні самі визначили переваги і недоліки ведення підприємництва у країні. Під час рефлексії учні висловили свої враження : що сподобалось і не сподобалось на уроці.

Методичної мети уроку було досягнуто повністю. Знання, одержані учнями на уроці, допоможуть їм самореалізувати себе в дорослому житті.

Останнє оновлення на Четвер, 26 жовтня 2017 14:35