Відкритий урок математики у гр.№33(кухарі) PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Понеділок, 04 грудня 2017 11:11

Відкритий урок математики у гр.№33(кухарі)
Урок математики на тему «Обєм циліндра» мав методичну мету – надання професійної спрямованості уроку математики.

Вдало використане КМЗ уроку: презентації «Об’єм циліндра», «Циліндр у побуті та моїй професії», моделі геометричних фігур, лінійки, каструлі.
Учні були обєднані у групи,  отримали  завдання професійного змісту, виясняли роль знань про циліндри у професії кухаря. В результаті роботи на уроці в учнів  сформувалося переконання, що знання з математики необхідні у їхній професії.
Урок пройшов жваво, цікаво.
Присутні на уроці молоді та малодосвідчені викладачі могли запозичити для себе багато цінного.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 грудня 2017 11:25