forex trading logo

Пошук

Тиждень суспільно-гуманітарних предметів PDF Друк
Написав Литвинюк Т. Я.   
Четвер, 01 березня 2018 16:00

З 19 лютого по 28 лютого 2018 року в ліцеї проходив тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

 

Викладачі-предметники провели цікаві позаурочні заходи, відкриті уроки, впроваджуючи у практику  освітні інноваційні технології, щоб активізувати пізнавальну діяльність учнів, викликати в них стійке бажання набувати ґрунтовних знань і вміння застосовувати їх у житті, формувати  критичне мислення,  здатність приймати відповідальні рішення, вміння співпрацювати з іншими людьми.

Тиждень розпочався позаурочним заходом із зарубіжної літератури «Літературні премії», який провела викладач Козир О.О. у групі № 23. Учні підготували цікаві мультимедійні презентації про різні міжнародні та національні літературні премії, а саме: Нобелівську, Гонкурівську, імені Йоганна Гете, Дублінську, Пулітцерівську, Букерівську, імені Тараса Шевченка, Коронація слова та інші. Презентації супроводжувалися декламуванням віршів, читанням уривків із прозових творів, переглядом фрагментів з кінофільмів, створених за творами письменників-лауреатів престижних літературних премій. До заходу була також організована виставка книжок таких письменників.

Захід сприяв популяризації книжок серед учнівської молоді, викликав інтерес до читання художніх творів.

Викладач основ економіки Мохнюк О.П. провела в групі №13 економічну гру «Заробляючи на життя». Спочатку учні ознайомилися зі складовими частинами «Моделі економічного кругообігу», потім , поділившись на дві групи, взяли активну участь у грі «Заробляючи на життя». Учні І групи були представниками «Домашнього господарства» і повинні були накопичити різні ресурси, а учні ІІ групи – представники «Підприємства» - мали продати ресурси. Переможцями стали ті, хто отримав прибуток.

Гра пройшла активно, жваво, цікаво.  Учні зробили висновок, якими якостями повинні володіти вони, щоб стати успішними підприємцями. Захід сприяв соціалізації учнів.

Викладач Литвинюк Т.Я. провела позаурочний захід з української літератури «Чарівна квітка України», присвячений американській співачці українського походження Квітці Цісик. Учні підготували мультимедійні презентації про яскраве, але коротке життя представниці української діаспори Квітки Цісик, її неоціненну творчість, поширення нею української культури у світі. Усі присутні з .захопленням слухали аудіозаписи пісень Квітки Цісик з її альбомів «Пісні з України» та «Два кольори», дивилися  єдине україномовне інтерв’ю Квітки Цісик, записане О.Горностаєм.

Захід сприяв вихованню в учнів інтересу до надбань українського мистецтва, естетичних смаків, любові до музики, пісні, пошани до Квітки Цісик, патріотизму.

Викладач Голян О.І. провела в групі №23 відкритий урок з англійської мови «Українська національна їжа». Методичною метою уроку було використання різних видів мовленнєвої діяльності учнів. На початку уроку шляхом бесіди з елементами пояснення та тестової письмової роботи учні повторили раніше засвоєні знання. Використовуючи мультимедійні презентації,  учні розповідали про українські страви та історію розвитку української кухні. Вдало був використаний ігровий момент на уроці – розв’язування кросворду -  та відеоролик «Фестиваль вареників в Україні».

Урок сприяв удосконаленню навичок усного мовлення учнів, письма, читання та перекладу.

 

Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019 08:28
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.