Конкурси, конкурси, конкурси… PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Середа, 21 березня 2018 15:26

Конкурс з професії «столяр будівельний».

Конкурс проводився у 2 тури.

Взяли участь учні гр.№22 Нінічук Костянтин, Сулім Валентин, Ярмолюк Валентин, Голядинець Кирило.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань із спец предметів шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практичний тур полягав у виконанні операцій по виготовленню табурету ручної конструкції

Переможцем, за результатами 2-х турів, став  Нінічук Костянтин.

Саме  Костянтин буде представляти наш ліцей на обласному  конкурси фахової майстерності. Побажаймо йому успіхів!

Конкурс з професії «кравець»

Конкурс проводився у 2 тури.

Взяли участь учениці гр.. №35 Дмитрук Кароліна, Влязло Яна, Дударчук Іванна.

Практичний тур полягав передбачав виготовлення дитячого сарафана 36 розміру.

Переможцем, за результатами 2-х турів, стала Дмитрук Кароліна

Саме Кароліна  буде представляти наш ліцей на обласному  конкурси фахової майстерності. Побажаймо їй успіхів!

Конкурс на кращого знавця з  предмета  «Будівельне креслення»

Конкурс проводився як олімпіада.

Учасниками були учні гр..31 Дорофеєва Емілія, Хомик Сергій, Денисовець Віктор, Ковальчук Олександр, Чишій Олег.

Давали відповіді на завдання 4 рівнів.

Перший рівень   - тестові завдання, які мали три варіанти відповідей, із яких одна правильна.

Другий   рівень - завдання відкритої форми з короткою відповіддю (закінчити речення).

Третій рівень - завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Четвертий рівень - аналіз технічних та робочих креслень.

Переможцем олімпіади стала Дорофеєва Емілія, яка буде представляти наш ліцей на обласній олімпіаді.

Побажаймо їй успіхів!

Останнє оновлення на Середа, 21 березня 2018 16:25