Тиждень класного керівника та вихователів PDF Друк
Написав Грищук В.С.
П'ятниця, 15 червня 2018 09:01

Пройшов Тиждень класного керівника та вихователів, в рамках якого відбулися цікаві заходи, відкриті виховні години, тренінги, що робило дозвілля учнів змістовним, насиченим.

Бібліотекар ліцею Козир О.О. організовувала тематичні виставки.

Класний керівник Кущук Л.М. провела цікаву виховну годину «Стежинами щастя» при масовій участі учнів. Ніхто не залишився байдужим.

Клекоцюк Т.П. запросила на майстер-клас із виготовлення оберегу – ляльки-мотанки «Дзвінка». Такі заходи сприяють  відновленню та поширенню народних звичаїв, формуванню в учнів національної самосвідомості.

Класні  керівники провели значну  організаційну роботу з учнями  для участі у конкурсі «Таланти ІІІ тисячоліття». Призові місця зайняли учні груп, де класними керівниками є  Голян О.І. та Клекоцюк Т.П.

Цікавим і насиченим був виховний захід у гуртожитку,  присвячений Дню матері (вихователь Глущенко М.Є.)

Голова МК Голян О.І.  провела  відкрите засідання МК «Підлітки групи ризику». Цікава презентація, відеоролики робили засідання цікавим, спілкування невимушеним, ппродуктивним.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018 09:15