forex trading logo

Пошук

Проект "Фантазія" PDF Друк
Написав Скороход О. М.   
Понеділок, 21 травня 2018 08:13

17 травня у ліцеї відбувся захист інформаційно-дослідницького проекту на тему «Фантазії природи і людини», учасниками якого були учні других курсів.

Протягом місяця групи «Теоретиків», «Дослідників», «Психологів», «Дизайнерів». Кожна команда мала за мету дослідити роль призм у різних галузях науки та діяльності , дати відповідь на питання: чи людина створила призму, чи природа.

Група «Теоретиків» систематизувала основні види, властивості призм. «Дослідники» за допомогою дослідів ( вирощування кристалу солі, спостереження форми кристалів цукру, дисперсії світла) , вивчення «геометрії» бджолиних сот доводили, що призма – це унікальне творіння природи. «Психологи» визначили вплив геометрії на розвиток логічного мислення, просторової уяви, точності та інших особистісних якостей на основі ігор «Танграм» та «Дженга», які були виготовлені із різних видів призм. Група «Дизайнерів» розробила фотоальбом із демонстрацією застосування призм у будівництві , оздобленні інтер’єру, власних виробів.

На презентацію проекту були запрошені учні других курсів, викладачі. Атмосфера під час захисту робіт доброзичлива, учасники хвилювались за своїх доповідачів. Присутні мали змогу отримати для інформації буклет або публікацію, продемонструвати кмітливість у грі «Танграм» або «Дженга»

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.