Свято української вишиванки PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 29 травня 2015 00:00

21 травня 2015 року вся Україна святкує День вишиванки. Це всеукраїнське свято, яке відзначається щороку в третій четвер травня і яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. У цей день кожен українець одягає вишиванку й з гордістю йде в ній на роботу, в навчальний заклад, школу чи садочок.

Не оминули своєю увагою таке свято й учні, викладачі та майстри Любомльського професійного ліцею. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь навчальний заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Протягом дня було проведено виховні години, на яких учні дізнались про походження чуда української етнографічної культури - вишиванки.

Рада міністрів учнівської республіки ініціювала в цей день збір коштів на підтримку воїнів АТО . З 15 травня в ліцеї розпочався збір стародавніх вишитих рушників, які будуть виставлятися на аукціони для української діаспори та обмінюватися на медичні препарати для бійців української армії. Протягом акції було зібрано 10 старовинних рушників.

Усі в цей день мали піднесений настрій , адже свято об’єднало тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу. Сподіваємось, це свято стане доброю традицією у нашому ліцеї та черговий раз нагадуватиме, що ми – українці, нація зі славним минулим і великим майбутнім!

Тож носімо на долю і щастя наш оберіг – вишиванку!

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 травня 2015 13:27