forex trading logo

Пошук

Добро починається з тебе PDF Друк
Написав Administrator   
Вівторок, 16 червня 2015 00:00

Наша держава нині переживає дуже нелегкі часи. Ми не можемо бути байдужими спостерігачами та мовчазними свідками трагічного військового конфлікту на Сході. Саме тому всебічна підтримка Батьківщини в цей період вже стала справою честі кожного свідомого громадянина. Сьогодні українці об’єдналися у спільній боротьбі. Кожен допомагає чим може: збір коштів, теплих речей, харчів для наших воїнів у зоні АТО, спільні молитви чи акції на підтримку нащої армії.

І вкотре Любомльський професійний ліцей долучився до волонтерської діяльності. В рамках проведення фестивалю «Серце України разом з Європою» відбувся круглий стіл «Волонтерська діяльність в Європі і Україні», на якому були присутні Ольга Савош та Оксана Дем’янчук - представники Любомльської громадської організації християн - волонтер. Учасники зустрічі обговорили важливі проблеми волонтерської діяльності , а також потреби учасників АТО. Рада міністрів учнівської республіки ініціювала проведення ряду акцій: збору коштів, пошиття маскувальних головних уборів , збір старовинних рушників.

З добрими помислами, позитивними думками, віддаючи частинку своєї душі, теплоту сердець, учні та працівники ліцею взялися до справи. Було зібрано і передано волонтерам більше двох тисяч гривень, пошито дев’ять головних уборів, зібрано п’ятнадцять рушників, які будуть виставлятися на аукціони для української діаспори та обмінюватися на медичні препарати для бійців української армії, подаровано три хрестика – обереги.

Віримо, що наша допомога стане ще одним важливим кроком до спільної перемоги і процвітання нашої суверенної держави.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 16 червня 2015 15:55
 

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.