Мандрівка до Луцька PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 29 січня 2016 00:00

З нагоди відзначення Дня Соборності України в ліцеї проводилась інформаційно-просвітницька година «Акт злуки УНР та ЗУНР», активні читачі бібліотеки відвідали тематичну виставку «Соборність України», лідери учнівського самоврядування здійснили туристично-краєзнавчу подорож до міста Луцька

У Луцьку ми відвідали замок Любарта, де послухали цікаву та змістовну розповідь про історію його виникнення та будівництва, піднялися на оглядовий майданчик верхівки замку, прогулялися його територією, відвідали музей книги, виставку дзвонів та прикупили сувенірів.

Далі наша екскурсія мала продовження в «Музеї волинської ікони». Тут екскурсовод познайомила нас з історією та особливостями створення ікон у різних куточках Волині. Ми познайомилися з роботами відомого іконописця Іова Кондзелевича, побачили одну з чотирьох найбільших святинь Київської Русі, яка зберігається в Україні, - Холмську ікону Божої Матері.

На закінчення екскурсії ми поїхали в спортивно-оздоровчий комплекс «Адреналін сіті». Відвідали 5D кінотеатр, роллердром, боулінг, картинг.

Подорож до Луцька в усіх викликала тільки позитивні емоції та прємні враження!

Президент учнівської республіки Влязло Яна(группа №15)

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 січня 2016 14:31