«Зробимо Україну чистою разом» PDF Друк
Написав Administrator
Вівторок, 10 травня 2016 00:00

В рамках Всеукраїнської Екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» усі учні ліцею організували традиційну весняну толоку.

Вже стало доброю традицією перед Великодніми Святами проводити роботу з благоустрою навчального закладу та облаштування його території .

Учні активно взялися до справ: почистили дерева та кущі, побілили бардюри, здійснили санітарну побілку дерев, висадили квіти, прибрали сміття.

З піднесеним настроєм учні працювали плідно та згуртовано,сповнені прагненням повного очищення в очікувані Великодніх Свят!

Останнє оновлення на Вівторок, 10 травня 2016 07:24