Спішимо творити добро PDF Друк
Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій
П'ятниця, 13 травня 2016 00:00

Добрі серця учнів ліцею миттєво відгукнулися на проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».З 1 по 21 квітня волонтери з числа учнів, працівники ліцею, жителі міста, збирали кошти для закупівлі медичного обладнання в реанімаційне відділення дитячих лікарень. Це була чудова нагода виявити свої почуття до хворих дітей. Не всі ми ладні робити великі справи, але кожен з нас ладен робити маленькі речі з великою любов’ю.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 травня 2016 07:23