Вчимося ТОЛЕРАНТНОСТІ – разом! PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Четвер, 25 січня 2018 11:48

23 січня пройшло заняття з лідерами груп з використанням елементів тренінгу на тему: «Толерантність – як основа сучасного суспільства!». Практичний психолог Пархонюк І.А., ознайомила учнів з критеріями толерантності.

За допомогою розроблених вправ: «Відвертість», «П'ять добрих слів», «Стереотипні окуляри», «Кулак мудрості», «Товариський суд» - підлітки розвивали в собі такі загальнолюдські риси як довіра, гідність, самопізнання як елементи толерантності. Учні активно брали участь в обговорені даної теми, висловлювали свої думки, вели дискусії, розглядали життєві ситуації, намагалися бути максимально толерантними. По закінченню заняття команди представили свої роботи у формі колажу «Як ви бачите толерантність?» і поділилися враженнями від проведеного заходу! На завершення учні пообіцяли крокувати по життю гідно та використовувати риси толерантності у подальшому.

Останнє оновлення на Четвер, 25 січня 2018 12:21