«Підліток і закон» PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
П'ятниця, 02 лютого 2018 14:32

У п'ятницю практичний психолог ліцею Пархонюк І.А. провела тренінг для учнів з девіантною поведінкою на тему: « Профілактика правопорушень».

Під час заняття учні обговорювали життєві ситуації з кримінальними правопорушеннями, познайомилися з ознаками і видами правопорушеннь.

За допомогою тренінгових вправ: «Життєві ситуації», «Бліц опитування», « А чи знаєш ти?», робота з власним «Я», «Згоден не згоден», «Дитячі образи» була проведена профілактична робота з метою попередження правопорушень. Разом виховували здатність усвідомлювати та відстоювати власну позицію, визначати проблеми та знаходити шляхи їх розв’язання.

Щиро віримо, що учні зроблять правильні висновки, та отриманні знання підчас тренінгу, допоможуть учням у майбутньому»!.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 лютого 2018 14:46