Євроклуб «Ровесник» святкує PDF Друк
Написав Андрій Климович
Вівторок, 31 січня 2017 09:19

Учасники євроклубу «Ровесник», який діє при Любомльському професійному ліцеї (координатор-викладач геграфії Зданевич О.Г), провели активну роботу по підготовці і святкуванні Католицького та Православного Різдва, новорічних свят.

Учасники вокального ансамблю «Перевесло» 16 грудня 2016 року взяли участь у обласному літературно-мистецькому святі «Різдво йде!».

На святі учні виконали польською мовою колядки «Рójdźmy wszyscy do stajenki», «Gloria», підготували привітання. На заході панувала атмосфера радості, емоційного піднесення, толерантності, взаємоповаги. Підтримку в організації і проведенні заходу здійснило Генеральне консульство Республіки Польща у м. Луцьку.

Напередодні Католицького Різдва, учні ліцею разом з представниками польської громади, що діє в місті, допомогли облаштувати та прикрасити  костел Святої Трійці, а на третій день свята  взяли участь в урочистій месі, присвяченій пам’яті Святому первомученику диякону Стефану, яку відслужив ксьондз Ян Бурас.

На завершення новорічних свят  скористалися із запрошення отця Яна та відвідали інтеграційний центр «Замлиння». Учні привітали отця та працівників центру з Новим 2017 роком, Різдвом, поспівали українських та польських колядок, покаталися на санях, в які були запряжені Карий та Аза.                                        Неймовірної краси зимовий ліс, звук брязкальців на конях, дитячий сміх,  колядки - створювали атмосферу зимової казки, в яку потрапили учні та  дорослі. Після катання на нас чекав  смачний бігос та курячі крильця, запечені на грилі.

Дякуємо, дякуємо, дякуємо отцю Яну за гостинність, за неймовірно теплий прийом, за душевну атмосферу, яку він створює навколо себе. Хочеться побажати Людині з Великим серцем здоров’я, наснаги, здійснення усіх мрій! Нехай втілюються в життя усі плани, а ми завжди готові прийти на допомогу!

Заст.директора з НВР

Мохнюк О.П.