Протягом квітня- травня євроклубівці вивчали історію, культуру, традиції Японії. PDF Друк
Написав Андрій Климович
Четвер, 22 червня 2017 08:33

16.05.17р. учасники євроклубу взяли участь в онлайн вікторині „Знавці Японії ” та показали хороші результати.

01.06.17р. цікаво пройщов географічний  турнір „Японія серед країн світу”, проведений для учнів І курсу.

02.06.17р. на тематичному заході „Японське диво” учні ознайомились із особливостями економічного та політичного розвитку Японії.

08.06.17р. виховна  година „Країна вранішнього сонця”, що пройшла у групі №23 завершила вивчення Японії.

Останнє оновлення на Четвер, 22 червня 2017 08:48