forex trading logo

Пошук

План роботи Любомльського професійного ліцею PDF Друк
Написав Дутко В. М.   
П'ятниця, 13 вересня 2019 15:04

 


Розглянуто і схвалено

на засіданні педагогічної ради ліцею

протокол №9

від 30.08.2019

План роботи Любомльського професійного ліцею на 2019-2020н.р

І. Вступ

Любомльський професійний ліцей - державний професійно-технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.

Первинна професійна підготовка молоді, підвищення кваліфікації безробітних громадян та фізичних осіб здійснювалась відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах за професіями, відповідно до отриманої ліцензії на провадження освітньої діяльності серія АЕ № 527911 від 06.01.2015р.

 

• Маляр, штукатур;

• Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів;

• Кравець;

• Кухар;

• Штукатур, лицювальник-плиточник;

• Офіціант, бармен.

Відповідно до наказу управління освіти і науки ОДА про Державне (регіональне) замовлення на підготовку робітничих кадрів ліцею доведено обсяг державного (регіонального) замовлення на підготовку робітничих кадрів з прийому -130 осіб, зараховано на навчання 83 особи( 64%). У 2018-2019 навчальному році навчалось 258 учнів. Випущено 92 учнів: з них 4 - отримали дипломи з відзнакою (4 % від загальної кількості випускників), проте 14 випускників отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

У навчально-виховному процесі задіяно 34 педагогічних працівники (з них - 10 викладачів, 15 - майстрів виробничого навчання). Професійний рівень викладачів та майстрів виробничого навчання достатній для якісної підготовки кваліфікованих робітників.

З метою професійної орієнтації учнів, сприяння у виборі ними напрямку професійного навчання у старшій школі ліцей брав участь у Волинському ярмарку професій. В школах м. Любомля, Любомльського, Шацького, Турійського, Старовижівського Ковельського районів здійснювалась профорієнтаційна робота.

Педагогічний колектив ліцею працював над завершенням роботи над ліцейною науково-методичною проблемою «Фаховий ріст педагогів та формування професійних компетенцій кваліфікованого робітника і соціально-зрілої особистості у сучасному освітньому просторі».

Робота над проблемою була спрямована на:

розвиток творчого потенціалу педагога у контексті реалізації проблемного питання;

вдосконалення навчально-методичної бази ліцею;

пошук шляхів підвищення конкурентноспроможності випускників ліцею у сучасних умовах;

використання сучасних підходів до формування професійних компетенцій учнів;

підвищення професійної майстерності педагогів щодо здійснення процесу соціалізації особистості;

втілення соціалізуючої спрямованості педагогічних інновацій;

організація дієвої самоосвітньої роботи педагогів із визначеної методичної проблеми.

На засіданнях МК, виходячи з Єдиної методичної теми ліцею, були визначені індивідуальні методичні проблеми, складено план опрацювання цих проблем.

Стало традицією проведення відкритих засідань методкомісій в рамках проведення методичних тижнів.

Здійснювався щоквартальний моніторинг ефективності діяльності педпрацівників ліцею.

Це дало можливість врахувати результативність їх роботи при проведенні атестації педагогічних працівників і є підставою для матеріального та морального заохочення.

За результатами державної кваліфікаційної атестації у 2018-2019 навчальному році п’ять випускників отримали дипломи з відзнакою. В той же час 114 осіб отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

Учні приймали участь в загальноліцейних конкурсах професійної майстерності, спортивних змаганнях. Переможці були учасниками і призерами обласних конкурсів (ІІІ місця в обласних конкурсах професійної майстерності з професій кухар, офіціант). За підсумками 26 обласної спартакіади серед ПТНЗ учні Любомльського професійного ліцею посіли V місце. Дві учениці ліцею, у складі збірної команди області, посіли ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях по стрітболу. Команда юнаків  посіла ІІІ місце в обласному фестивалі “Козацька наснага”.

У минулому навчальному році виховна робота проводилась за напрямками: громадсько-патріотичне, родинно-сімейне, військово-патріотичне, трудове, художньо-естетичне, духовно-моральне, екологічне, превентивне виховання, сприяння творчому розвитку особистості.

У ліцеї працювало 2 гуртки художньої самодіяльності: мистецтва художнього слова, ансамбль української народної пісні “Перевесло”, де займалося 12% учнів ліцею.

У нашому закладі навчалось 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Ці діти протягом навчального року отримували всі виплати, передбачені законодавством.

Всі учні ліцею забезпечені місцями в гуртожитку. Проведено ремонт кімнат, секцій.

Основна форма фінансування - місцевий бюджет. Кошториси доходів та видатків затверджені головним розпорядником бюджетних коштів, що відповідає вимогам ст.22 бюджетного кодексу України від 21.06.2001р. № 2542-ІП та п.7 порядку складання та затвердження основних вимог щодо виконання кошторису бюджетних установ.

Видатки по загальному та спеціальному фонду проведені в межах кошторисних призначень. Доходи спеціального фонду ліцею сформовані за рахунок надходжень від платних освітніх послуг з курсової професійної підготовки, благодійних внесків, виробничої діяльності майстерень та практики учнів. Благодійна допомога, що надійшла у вигляді грошових коштів, використовувалась на потреби закладу згідно з кошторисом.

Виконана значна господарська робота:

• замінено 114 вікон (на енергозберігаючі) у навчально-адміністративному корпусі ліцею;

• здійснено лицювально-плиткові, штукатурні, малярні роботи в учнівському гуртожитку, навчальному корпусі;

• встановлено витяжну вентиляцію у спортивній залі;

• облаштовано піднавіси над службовими входами до навчального корпусу;

• встановлено 15 нових комп’ютерів у комп’ютерному класі.

Педагогічний колектив розпочне роботу над опрацюванням нової методичної проблеми - «Реалізація компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу засобами інноваційних технологій». Це буде перший мотиваційно-настановчий етап,на якому відбуватиметься науково-теоретичне обґрунтування даної проблеми та визначатимуться шляхи її реалізації.

Виходячи із вищесказаного, враховуючи сучасні соціально-економічні реалії ринку праці на 2019-2020 навчальний рік, перед колективом ліцею визначено певне коло завдань.

План роботи скачати тут (Див. документ).

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2020 08:05
 

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.