Методичний кабінет PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 07 жовтня 2011 00:00

Навчально-методична робота Любомльського професійного ліцею організована у відповідності до реалізації єдиної методичної проблеми. З 2009 року педагогічний колектив ліцею розпочав роботу над єдиною методичною проблемою «Компетентнісний підхід до навчально-виховного процесу». Реалізація цієї методичної проблеми здійснюється згідно розробленого плану роботи на 4 роки:

2009-2010 н.р. – теоретичний. На цьому етапі педагоги вивчали та опрацювали наукову та методичну літературу, періодичну пресу, ресурси мережі Інтернет з проблеми «Розвиток професійних компетентностей педагога». Створено інформаційний банк даних з проблемної теми, розроблені методичні рекомендації з формування компетентностей педагога, проведено педчитання з цієї проблеми, розглядалося питання на педраді. Творча група педпраціників працювала над проблемою і в кінці навчального року презентувала свої надбання. Розпочато роботу над створенням портфоліо з опанування методичної проблеми.

2010-2011н.р. - теоретичний. На цьому етапі педагоги вивчали проблему «Ключові компетенції учнів як критерії якості сучасної освіти». Ознайомлювалися з аспектами роботи щодо її реалізації, підбирали та опрацьовували відповідну літературу, займались пошуком передового педагогічного досвіду з даної проблеми. Продовжували роботу над створенням портфоліо.

Відповідно до плану роботи педагогічного колективу над методичною проблемою на ІІ етапі ( 2011-2012н.р.) - практичне впровадження педагогами інноваційних методик з формування ключових компетнтностей учнів. Працюють над методичною проблемою «Практика реалізації компетентнісного підходу в теоретичному та виробничому навчанні».

Розпочато розроблення основних положень та рекомендацій, необхідних для реалізації проблемної теми, заплановані «круглі столи», «аукціон ідей» інші методичні заходи. Портфоліо поповнюється розділом «Методична скарбничка».

ІІІ етап (2012-2013н.р.) – узагальнення результатів роботи педагогічного колективу, звіти голів методичних комісій, розробка посібників, методичних рекомендацій, випуск методичних бюлетенів, проведення фестивалів відкритих уроків, організація виставки творчих доробків викладачів та майстрів в/н, аналіз результатів роботи на засіданні педагогічної ради. Презентація портфоліо.

План роботи Любомльського ліцею над єдиною методичною проблемою у 2009-2014 н.р.

"Компетентнісний підхід до навчально-виховного процесу" (скачать)

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2011 13:04