Тиждень будівельних професій PDF Друк
Методична робота - Вісті з відкритих уроків
Написав Андрій
П'ятниця, 02 грудня 2016 00:00

Згідно Єдиного плану методичної роботи в ліцеї проходив професійно-методичний Тиждень будівельних професій.

З метою активізації методичної роботи, урізноманітнення форм та методів проведення уроків та позаурочних заходів, формування стійкого інтересу до обраної професії було проведено  ряд заходів.

Змістовно пройшов конкурс з охорони праці. Учні розв’язували кросворд, виробничі ситуації, давали відповіді на питання, а також продемонстрували на муляжах свої вміння і знання по наданню першої медичної допомоги при переломах, кровотечах.

В групі  №21 майстри виробничого навчання Борсук П.В. і  Хропот Н.Ф. провели конкурс «Найрозумніший штукатур».

З вступним словом виступили майстри в/н.

12 учнів прийняли участь у І відбірковому турі.  У II тур вийшли  6 учнів, і      у фінальному ІІІ турі за титул «Найрозумніший штукатур» змагалось 3 учні.

Всі учні групи вболівали за учасників гри.

За підсумками журі титул «Найрозумніший штукатур» отримав Хомік Сергій. Його привітали гучними аплодисментами,  а також вручено приз – набір терок.

На високому професійному рівні пройшов урок виробничого навчання у групі №12 столярів. Урок проводив майстер виробничого навчання Демчук В.М.

Тема уроку: Свердління, довбання і різання стаместкою.

Методична мета: «Формування професійних компентенцій шляхом ефективного використання КМЗ». На уроці використано інструкційно-технологічні карти, картки-завдання, макети.

Учні самостійно виготовили киянки. Всі учні справились із завданням.

В групі №31 проходив конкурс професійної майстерності з професії маляр. Проведено теоретичний і практичний тур.

Учасники конкурсу  виконували фактурне опорядження поверхні.

Викладач спецдисциплін Карпухіна Н.В., майстри виробничого навчання Тарасевич В.М. і Ткачук С.А. розробили умови конкурсу,  ознайомили з ними конкурсантів.

За підсумкам конкурсу переможцем вийшов Савош Владислав.

Члени журі вручили переможцеві приз - набір валиків.

Цікаво і змістовно пройшов позаурочний захід професійного спрямування у групі №12 «Всі професії важливі, я ж обрав свою», який провела викладач Карпухіна Н.В.

Учні читали вірші про професію столяра, про історію виникнення професії, переглянули презентацію, виставку столярних виробів.

Проведено експрес-інтерв’ю з учнями «За чиєю порадою обрали професію столяра».

З великим захопленням учні групи №12 приймали участь у позаурочному заході «Нумо, браття-столяри», який проводив майстер в/н Левчук О.О.

Були різні конкурси: «Ти – мені, я - тобі», «Далі, далі…», «Забиття цвяха в деревину дуба», «Пришиття гудзика до спецодягу» тощо.

Дві команди «Рубанок» і «Киянка» змагались між собою. Переможцем вийшла команда «Рубанок», за що і була нагороджені солодким призом

«Заморочки з бочки» - під такою назвою пройшов позаурочний захід у групі № 17 (майстри в/н Гарах П.П. і Романюк В.М.)

Майстер в/н Гарах П.П. презентував цікаві відомості про професію будівельника.

Учні активно приймали участь в конкурсах: «Відгадай», «Пантоміма»,

«Ти – мені, я - тобі», конкурс капітанів тощо.

Відбулося відкрите засідання методичної комісії - методичний міст «Роль загальноосвітніх предметів у підготовці спеціалістів будівельних професій».

На засідання були запрошені члени МК природничо-математичних наук. Викладачі математики, хімії, біології розповіли про професійне спрямування викладання  цих предметів. Так було  вияснено  роль загальноосвітніх предметів у підготовці спеціалістів будівельних професій.

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 лютого 2017 15:07